INTEGRIS Kompleksowe rozwiązania

Kompetencje

Nasi konsultanci to jeden z najbardziej doświadczonych i zgranych zespołów w Polsce. Średni staż pracy konsultanta w naszej firmie to ponad 7 lat.  Daje to Państwu gwarancję bezpieczeństwa zarówno w zakresie ciągłości prowadzonych działań jak i dotrzymania przyjętych terminów prac.

Konsultanci posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami Microsoft Certified IT Professional, Microsoft Certified Trainer oraz Project Management Professional (PMP®) - jednego z najbardziej uznanych w świecie programów certyfikacyjnych z dziedziny zarządzania projektami.

 

Średnio każdy z naszych Konsultantów brał udział w 10 wdrożeniach.

 

Naszym atutem jest fakt, że prawie wszyscy Konsultanci są także programistami. Dzięki swojej wszechstronności już na etapie analizy konsultant jest w stanie opisywać procesy uwzględniając konieczne do wykonania prace programistyczne, wynikające ze specyfiki firmy oraz uwarunkowań systemu.

Nasi pracownicy podlegają ciągłemu procesowi szkoleń, które podnoszą ich umiejętności oraz wiedzę zarówno w dziedzinach związanych bezpośrednio z systemami, jak i zagadnieniami biznesowymi np. przepisów prawa.

 

 

Kompetencje naszych pracowników potwierdzają następujące certyfikaty:

mcp

 

mvt

pmp

Integris
Microsoft Partner
Axpact