INTEGRIS Nieszablonowe podejście

Serwis Microsoft Dynamics

Wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam stworzyć ofertę serwisowa spełniającą najwyższe światowe standardy w dziedzinie wdrażania systemów zarządczych. Oferujemy profesjonalny serwis i obsługę w zakresie programów jakich jak Microsoft Dynamics 365, Dynamics AX, oraz dostarczenie oraz implementacja JPK, RODO i wspomagania zarzadzania przedsiębiorstwem.

 

Co nas wyróżnia?

 

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie rozwijają nowoczesne pomysły technologiczne. Analizujemy, parametryzujemy, programujemy i szkolimy w ramach wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych. Stawiamy na kreatywność i ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji. Dzięki temu zapewniamy niezawodność naszych dogłębnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta przy minimalnym ryzyku.

 

Na Państwa potrzeby jesteśmy w zasięgu.

Bogate doświadczenie naszej kadry, ułatwia kompleksowe świadczenie prac serwisowych, w naszym biurze oraz z dojazdem do klienta.

Posiadamy w swojej ofercie usługi umożliwiające firmom prowadzenie udanych przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym. Zachęcamy do współpracy. Zamów bezpłatną konsultacje już dziś!

Integris
Microsoft Partner
Axpact