INTEGRIS Kompleksowe rozwiązania

Profil Firmy

Firma Integris została założona w lutym 1998 roku w oparciu o zespół specjalistów, który od połowy lat 90-tych zajmował się rozwiązaniami klasy ERP. W trakcie swej działalności firma wdrożyła systemy w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach, podążając systematycznie za rozwijającymi się technologiami i przechodząc na bardziej zaawansowane.

 

Obecnie w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rozwiązania z platformy Microsoft Dynamics 365 (np. Operations, CRM) oraz rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012. Dzięki bogatemu doświadczeniu należymy do czołowych na rynku polskim partnerów Microsoft Business Solutions.

 ps1

 

 

Jesteśmy skoncentrowani na obsłudze i serwisie przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Zajmujemy się analizami, parametryzacją, programowaniem oraz szkoleniami w ramach wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych.

 

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych na polskim rynku, dysponujemy wysoko doświadczonymi specjalistami, którzy na bieżąco rozwijają nowoczesne myśli technologiczne. Stawiamy na inwencję, kreatywność oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu zapewniamy gwarancję solidności oferowanych przez nas kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Integris
Microsoft Partner
Axpact