9 kwietnia 2019r. w Warszawie, w Hotelu Sound Garden Airport odbyła się kolejna edycja konferencji oraz wystawy Przemysł 4.0. Uczestniczyli w niej specjaliści z szeroko pojętej branży przemysłowej i technologicznej. Po zakończeniu konferencji odbyła się również ceremonia wręczenia nagród „Produkt Roku 2018” w konkursach organizowanych przez redakcje magazynów „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”.

Konferencja Przemysł 4.0 to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce poświęcone najnowszym technologiom. W trakcie tegorocznej edycji poruszone zostały tematy jakie jak:

  • Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT),
  • Big Data,
  • Bezpieczeństwo sieci,
  • Cloud Computing,
  • Artificial Intelligence (AI) / Augmented Realtiy (AR) / Virutal Reality (VR) dla przemysłu,
  • Edge Computing, itd.

Wydarzenie to było świetną okazją do spotkania uznanych ekspertów w dziedzinie badań, rozwoju i nauki, jak również doświadczonych inżynierów. W trakcie wykładów prelegenci przedstawiali swoje najnowsze rozwiązania i wyniki badań oraz ich wpływ na użytkowników i kadrę kierowniczą. W konferencji wzięło udział ponad 200 uczestników i przedstawiono 18 prezentacji dotyczących Przemysłu 4.0. Podczas wydarzenia można było również przyjrzeć się wystawie, w której uczestniczyli uznani dostawcy technologii i produktów związanych z nowoczesną produkcją. Pełną relację znajdziecie Państwo na stronie: http://przemysl40.eu/

Po zakończeniu konferencji odbyła się także ceremonia wręczenia nagród „Produkt Roku 2018” w konkursach organizowanych przez redakcje magazynów „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć, które ze zgłoszonych produktów zyskały uznanie Jury i czytelników obu magazynów.

W konkursie organizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” wzięło udział ponad 250 rozwiązań zgłoszonych przez ponad 150 firm. Tytuł Produktu Roku 2018 został przyznany w 17 kategoriach. Były to rozwiązania krajowe i zagraniczne, które zostały wprowadzone na rynek polski w 2018 r., mające zastosowanie w zakładach przemysłowych. Zostały one ocenione według następujących kryteriów:

  • innowacyjności,
  • przydatności w praktyce,
  • łatwości użycia,
  • potencjalnych zysków ekonomicznych i pozaekonomicznych związanych z zastosowaniem produktu.

Do udziału w konkursie zgłosiliśmy również nasz produkt – autorski moduł „Kiosk”, pozwalający uprościć proces obsługi załadunków w firmie. Rozwiązanie to składa się z oprogramowania dedykowanego na panele dotykowe, które pozwalają na wprowadzenie danych identyfikujących kierowcę oraz funkcjonalności w Microsoft Dynamics AX 2012 R3 pozwalającej na automatyzację procesów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że „Kiosk” został „Produktem Roku 2018” w kategorii: Oprogramowanie dla działu utrzymania ruchu i produkcji. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że nasz produkt został doceniony przez Jury oraz przez czytelników. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

#ProduktRokuUR

Odbierający dyplom: Pan Arkadiusz Zimniak – Prezes/Członek Zarządu, Integris Systemy IT Sp. z o.o.
Laureaci konkursu “Produkt Roku 2018” organizowanego przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”
Konferencja Przemysł 4.0 w Hotelu Sound Garden, Warszawa 2019