Partner Silver Logo
Dynamics Pact Logo
Microsoft Dynamics 365 logo

Microsoft Dynamics 365 - ERP

Nowoczesne zarządzanie firmą w chmurze. Dowiedz się w jaki sposób system ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations przyspieszy transformację cyfrową Twojego biznesu.

Microsoft Dynamics AX

Zintegrowany system klasy ERP Microsoft Dynamics AX (obecnie Dynamics 365 for Finance and Operations) ułatwia zarządzanie organizacją w kluczowych obszarach biznesowych, takich jak finanse, sprzedaż, produkcja, logistyka. Oferujemy bieżący serwis, optymalizację i dodatkowe rozwiązania.

Opieka serwisowa

Klientom posiadającym Microsoft Dynamics AX oraz 365 oferujemy pomoc w zakresie bieżącego użytkowania systemu ERP,  lepszego wykorzystania jego potencjału dla wsparcia biznesu czy też rozwoju poprzez wsparcie kolejnych procesów.

Wdrożenia międzynarodowe

Klientom międzynarodowym oferujemy doświadczenie z kilkudziesięciu projektów rolloutowych realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą, we współpracy z partnerami z DynamicsPactu – największego na świecie zespołu oferującego rozwiązania Microsoft Dynamics AX oraz Microsoft Dynamics 365, jak i także spoza niego.

Rozwiązania dodatkowe

Oferujemy specjalizowane rozwiązania powstałe dla naszych Klientów, zwiększające efektywność pracy z
systemem ERP Microsoft Dynamics 365 w obszarze zarządzania transportem, handlem i logistyką, produkcją, obiegiem faktur zakupu i wiele innych.

Our clients