Ogromna konkurencja krajowa i międzynarodowa, potrzeby koordynacji całego łańcucha logistycznego i presja na innowacje w branży produkcji budowlanej sprawiają, że konieczne jest wsparcie nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Muszą one przy tym obejmować indywidualny zakres oferowanych usług. Integris oferuje rozwiązanie ERP  Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (wcześniej Microsoft Dynamics AX), które obsługuje wszystkie aspekty związane z branżą budowlaną, a specjalne funkcjonalności pomagają w działalności oraz zarządzaniu firmą. W trakcie wdrożenie systemu wykorzystujemy jego bogatą funkcjonalność do optymalizacji procesów klienta. Dla procesów stanowiących o przewadze konkurencyjnej dostosowujemy system do wymagań klienta. Korzystamy przy tym z naszych wieloletnich doświadczeń (pierwsze wdrożenie w branży wykonaliśmy w 1998 roku). Oferujemy też sprawdzone rozwiązania dodatkowe specyficzne dla branży. Dzięki temu system sprawdza się doskonale w firmach zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych.

Korzyści z wdrożenia Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Uwzględniając wymogi firm z branż produkcji materiałów budowlanych, funkcjonalnościami systemu ERP, które przynoszą największe korzyści są:

  • Kontrola i zarządzanie kosztami produkcji i dystrybucji,
  • Obsługa magazynów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym terminali kodów kreskowych,
  • Planowanie produkcji i dystrybucji,
  • Zarządzanie transportem
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Zaawansowana obsługa produkcji i sprzedaży.
  • Bezproblemowa integracja z podstawowymi procesami gospodarki materiałowej, produkcji, logistyki i finansów.

Przykładowi klienci z branży produkcji budowlanej

W ciągu ostatnich 20 lat naszej działalności firma Integris przeprowadziła ponad 100 projektów wdrożenia systemu ERP. Poniżej prezentujemy przykładowych klientów z branży produkcji budowlanej, którzy wdrożyli z nasza pomocą Dynamics 365 for Finance and Operations (lub jego poprzednie wersje znane pod marką Dynamics AX):

Skontaktuj się z nami już dziś, nasi eksperci chętnie doradzą Państwu w zakresie unikalnych możliwości, które są dostępne dzięki zastosowaniu zintegrowanych nowoczesnych technologii oprogramowania ERP – Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations. Z niecierpliwością czekamy na rozmowę z Państwem!