Firma Integris została założona w lutym 1998 roku w oparciu o zespół specjalistów, który od połowy lat 90-tych zajmował się rozwiązaniami klasy ERP. W trakcie swej działalności firma wdrożyła systemy w ponad 100 przedsiębiorstwach, podążając systematycznie za rozwijającymi się technologiami i przechodząc na bardziej zaawansowane.

Obecnie w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rozwiązania z platformy Microsoft Dynamics 365 (np. Operations, CRM) oraz  Microsoft Dynamics AX. Dzięki bogatemu doświadczeniu należymy do czołowych na rynku polskim partnerów Microsoft Business Solutions.

Jesteśmy skoncentrowani na obsłudze i serwisie przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Zajmujemy się analizami, parametryzacją, programowaniem oraz szkoleniami w ramach wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych na polskim rynku, dysponujemy wysoko doświadczonymi specjalistami, którzy na bieżąco rozwijają nowoczesne myśli technologiczne. Stawiamy na inwencję, kreatywność oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu zapewniamy gwarancję solidności oferowanych przez nas kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb Klienta.