Firma Integris została założona w lutym 1998 roku w oparciu o zespół specjalistów, który od połowy lat 90-tych zajmował się rozwiązaniami klasy ERP. W trakcie swej działalności firma wdrożyła systemy w ponad stu przedsiębiorstwach, podążając systematycznie za rozwijającymi się technologiami i przechodząc na bardziej zaawansowane.

Obecnie w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rozwiązania ERP z platformy Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations oraz serwis rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 (i wcześniejszych). Dzięki bogatemu doświadczeniu należymy do czołowych na rynku polskim partnerów Microsoft Business Solutions.

Jesteśmy skoncentrowani na obsłudze i serwisie przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Zajmujemy się analizami, parametryzacją, programowaniem oraz szkoleniami w ramach wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych na polskim rynku, dysponujemy wysoko doświadczonymi specjalistami, którzy na bieżąco rozwijają nowoczesne myśli technologiczne. Stawiamy na inwencję, kreatywność oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu zapewniamy gwarancję solidności oferowanych przez nas kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Nasi konsultanci to jeden z najbardziej doświadczonych i zgranych zespołów w Polsce. Średni staż pracy konsultanta w naszej firmie to ponad 7 lat. Daje to Państwu gwarancję bezpieczeństwa zarówno w zakresie ciągłości prowadzonych działań jak i dotrzymania przyjętych terminów prac.

Konsultanci posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami Microsoft Certified IT Professional, Microsoft Certified Trainer oraz Project Management Professional (PMP®) – jednego z najbardziej uznanych w świecie programów certyfikacyjnych z dziedziny zarządzania projektami. Średnio każdy z naszych Konsultantów brał udział w 10 wdrożeniach. Naszym atutem jest fakt, że prawie wszyscy Konsultanci są także programistami. Dzięki swojej wszechstronności już na etapie analizy konsultant jest w stanie opisywać procesy uwzględniając konieczne do wykonania prace programistyczne, wynikające ze specyfiki firmy oraz uwarunkowań systemu.

Nasi pracownicy podlegają ciągłemu procesowi szkoleń, które podnoszą ich umiejętności oraz wiedzę zarówno w dziedzinach związanych bezpośrednio z systemami, jak i zagadnieniami biznesowymi np. przepisów prawa.

Kompetencje naszych pracowników potwierdzają następujące certyfikaty: