Kolejny sukces Integris! Oprogramowanie KIOSK „Produktem Roku 2018”!

9 kwietnia 2019r. w Warszawie, w Hotelu Sound Garden Airport odbyła się kolejna edycja konferencji oraz wystawy Przemysł 4.0. Uczestniczyli w niej specjaliści z szeroko pojętej branży przemysłowej i technologicznej. Po zakończeniu konferencji odbyła się również ceremonia wręczenia nagród „Produkt Roku 2018” w konkursach organizowanych przez redakcje magazynów „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”.

Konferencja Przemysł 4.0 to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce poświęcone najnowszym technologiom. W trakcie tegorocznej edycji poruszone zostały tematy jakie jak:

 • Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT),
 • Big Data,
 • Bezpieczeństwo sieci,
 • Cloud Computing,
 • Artificial Intelligence (AI) / Augmented Realtiy (AR) / Virutal Reality (VR) dla przemysłu,
 • Edge Computing, itd.

Wydarzenie to było świetną okazją do spotkania uznanych ekspertów w dziedzinie badań, rozwoju i nauki, jak również doświadczonych inżynierów. W trakcie wykładów prelegenci przedstawiali swoje najnowsze rozwiązania i wyniki badań oraz ich wpływ na użytkowników i kadrę kierowniczą. W konferencji wzięło udział ponad 200 uczestników i przedstawiono 18 prezentacji dotyczących Przemysłu 4.0. Podczas wydarzenia można było również przyjrzeć się wystawie, w której uczestniczyli uznani dostawcy technologii i produktów związanych z nowoczesną produkcją. Pełną relację znajdziecie Państwo na stronie: http://przemysl40.eu/

Po zakończeniu konferencji odbyła się także ceremonia wręczenia nagród „Produkt Roku 2018” w konkursach organizowanych przez redakcje magazynów „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć, które ze zgłoszonych produktów zyskały uznanie Jury i czytelników obu magazynów.

W konkursie organizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” wzięło udział ponad 250 rozwiązań zgłoszonych przez ponad 150 firm. Tytuł Produktu Roku 2018 został przyznany w 17 kategoriach. Były to rozwiązania krajowe i zagraniczne, które zostały wprowadzone na rynek polski w 2018 r., mające zastosowanie w zakładach przemysłowych. Zostały one ocenione według następujących kryteriów:

 • innowacyjności,
 • przydatności w praktyce,
 • łatwości użycia,
 • potencjalnych zysków ekonomicznych i pozaekonomicznych związanych z zastosowaniem produktu.

Do udziału w konkursie zgłosiliśmy również nasz produkt – autorski moduł „Kiosk”, pozwalający uprościć proces obsługi załadunków w firmie. Rozwiązanie to składa się z oprogramowania dedykowanego na panele dotykowe, które pozwalają na wprowadzenie danych identyfikujących kierowcę oraz funkcjonalności w Microsoft Dynamics AX 2012 R3 pozwalającej na automatyzację procesów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że „Kiosk” został „Produktem Roku 2018” w kategorii: Oprogramowanie dla działu utrzymania ruchu i produkcji. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że nasz produkt został doceniony przez Jury oraz przez czytelników. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

#ProduktRokuUR

Odbierający dyplom: Pan Arkadiusz Zimniak – Prezes/Członek Zarządu, Integris Systemy IT Sp. z o.o.
Laureaci konkursu “Produkt Roku 2018” organizowanego przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”
Konferencja Przemysł 4.0 w Hotelu Sound Garden, Warszawa 2019

 

Członek Zarządu Integris Systemy IT we władzach DynamicsPact!

W dniach 27-29 marca 2019r., w Amsterdamie odbyło się coroczne spotkanie członków DynamicsPact – największego aliansu firm wdrażających systemy ERP Microsoft Dynamics. Konferencja była okazją do omówienia planów i wewnętrznych spraw związanych z DynamicsPact’em. Przedstawiono również obecną sytuację i dokonano oceny możliwych działań. Udział w spotkaniu zapewnił uczestnikom cenną wiedzę oraz motywację do podejmowania dalszych wyzwań systemowych.

Miło nam poinformować, że w trakcie tego wydarzenia, jeden z członków naszego zarządu – Paweł Gabryelczyk został wybrany do nowego Komitetu Zarządzającego DynamicsPact! Jest to wielki sukces, ponieważ do tego grona zaliczyć można tylko cztery osoby z całego świata. Dodatkowo, Paweł Gabryelczyk jest pierwszym przedstawicielem Europy Środkowo-Wschodniej we władzach DynamicsPact.

DynamicsPact to największy na świecie zespół oferujący rozwiązania z rodziny Microsoft Dynamics. Został utworzony w celu rozwoju globalnej sieci ekspertów systemu MS Dynamics AX, współpracujących ze sobą w realizowaniu wysokiej jakości projektów. Odpowiada za ponad 12% wszystkich wdrożeń Dynamics 365 Finance and Operations wykonanych na całym świecie, a oto pełen skład Komitetu Zarządzającego:

 •            Hasses Bergman, Scales (Dania),

•             Ian Herlevsen, Prodware (Francja),

•             Rob Hawley, SIS Global (RPA),

•             Paweł Gabryelczyk, Integris (Polska).  

 

 

 

 

Wiosenna aktualizacja Dynamics 365 for Finance and Operations.

Co nowego w Dynamics 365 for Finance and Operations?

Już w kwietniu Microsoft wypuści na rynek Aktualizację do Dynamics 365 for Finance and Operations, jedną z dwóch głównych wydań publikowanych w ciągu roku. O nadchodzących zmianach można przeczytać na stronie Microsoft Docs.

D365 umożliwia firmom szybkie dostosowywanie się do zmieniających się wymogów rynkowych oraz napędza szybki rozwój firmy. W kwietniowym wydaniu – Release Notes, najważniejszą zmianą wydaje się być wprowadzenie „Jednej Wersji” oprogramowania (wersja 10), która łączy wszystkich użytkowników. Oznacza to zmiany w zakresie wsparcia i pozwala społeczności pozostawać w regularnym trybie aktualizacji. Główne możliwości wprowadzone w tej wersji będą dostępne dla klientów w regularnym trybie miesięcznym i będą one spersonalizowane, co umożliwi klientom możliwość decydowania, czy chcą (opt-in) skorzystać z danej funkcjonalności, w zależności od tego co dana aktualność przewiduje, oraz wdrożenie ich we własnym tempie. Czynnikiem napędzającym nowe funkcjonalności jest zwiększenie wydajności oraz opłacalności – zwrot inwestycji wdrożenia. Ta wersja koncentruje się również na rozwiązaniach z zakresu „user experience” czyli zadowolenia użytkownika systemu z rozwiązania. Udoskonalenia te zostały opracowane na podstawie badań NPS ( Czyli Net Promoter Score – narzędzie oceny lojalności klientów danej firmy. Jest alternatywną metodą oceny dla tradycyjnych badań satysfakcji klientów. Zakłada się, że wartość NPS jest skorelowana ze wzrostem przychodów, a po raz pierwszy została opisana w Harvard Business Review w 2003r. pt. „One Number You Need To Grow”). Docelowe obszary tych udoskonaleń obejmują: wydajność, zgodność, automatyzację oraz obsługę techniczną usługi.

Źródła:

1. Microsoft Docs

2. Wikipedia

3. Harvard Business Review

Nowe wdrożenie D365 w “chmurze”

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy kolejne wdrożenie systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. Klientem jest nowoczesna polska firma produkcyjna posiadająca spółkę handlową w Niemczech. Głównym celem wdrożenia jest maksymalna automatyzacja procesów, w szczególności w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji oraz procesów międzyfirmowych. Wdrożenie ma być skoncentrowane na jak najszybszym uruchomieniu Systemu i uzyskaniu zakładanej wartości dodanej, w związku z tym wybrano formułę pracy SaaS (“w chmurze”) oraz zwinną metodykę wdrożenia.

Kanał na YouTubie

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszych filmików na YouTube’ie. Jeśli szukasz wskazówek dotyczących obsługi systemu ERP Microsoft Dynamics 365, jesteś we właściwym miejscu! W serii filmików prezentowanych przez naszych konsultantów pokażemy Ci jak szybko skonfigurować funkcje dostępne w systemie oraz dostosować go do współpracy z innymi programami. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału na YT. Miłego oglądania!

Ranking najlepszych uczelni wyższych 2018

Miło nam poinformować, że wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej, w którym wdrożyliśmy laboratorium dydaktyczne Microsoft Dynamics zajął 4 miejsce w rankingu najlepszych wydziałów ekonomicznych polskich uczelni. Co rok gazeta „Rzeczpospolita” publikuje ranking czołowych uczelni wyższych w Polsce. O tak wysokim miejscu poznańskiej Politechniki zadecydowała m.in. bardzo wysoka ocena za jakość nauczania. W wyposażonych przez Integris laboratoriach corocznie kilkuset studentów ma okazję do zapoznania się z jednym z najnowocześniejszych systemów ERP na świecie Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations oraz Dynamics AX.
Integris już od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania informatyczne przeznaczone m.in. dla szkolnictwa wyższego, a doświadczenie które zdobyliśmy przez lata współpracy z uczelniami wyższymi pozwoliły nam zdefiniować ich najczęstsze potrzeby.
Jeśli Twoja firma posiada Microsoft Dynamics AX lub D365FO i borykasz się z problemami, w których zasadne jest wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki, serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Konferencja Przemysł 4.0 – Wrocław, 14 Listopad 2018

Już po raz 5 wzięliśmy udział w konferencji Manufacturing Summit 4.0 – jednej z najbardziej rozpoznawalnych konferencji technologicznych w Polsce. Tegoroczne spotkanie odbyło się 14 listopada, 2018 we Wrocławiu, gdzie zebrało się ponad 100 delegatów i przedstawicieli firm z branży przemysłu wytwórczego zainteresowanego opracowaniem cyfrowych strategii. Spotkanie przyciągnęło autorytety ze strony biznesowych i branżowych środowisk, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą oraz omawiali ważny problem związany z cyfrową transformacją produkcji.
Czwarta rewolucja przemysłowa o której tak dużo się teraz słyszy, sprawia że coraz częściej zastanawiamy się czy to już pora na wdrożenie cyfryzacji i automatyzacji w przedsiębiorstwach, tzw. transformacji cyfrowej biznesu. Najpierw jednak prelegenci skupili się na omówieniu istniejących problemów i zagadnień w organizacji i kulturze pracy:

 • zarządzanie danymi w przedsiębiorstwach dla ulepszenia biznesu
 • dlaczego Przemysł 4.0 zyskuje dużą popularność i co możemy zyskać dzięki wszechobecnej cyfryzacji?
 • czy firmy są gotowe na cyfrową rewolucję? Czy narzędzia dostępne na rynku odpowiadają potrzebom producentów?
 • poszukiwanie kolejnych obszarów, w których firmy będą mogły się usprawniać/rozwijać.
 • doskonalenie kultury organizacyjnej oraz coraz trudniejszej sytuacji na rynku pracy.
  W programie znalazły się m.in. wykłady i prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań dzięki którym można poprawić wydajność fabryk i łańcuchów dostaw oraz dzięki którym produkcja będzie bardziej inteligentna. Na szczególną uwagę zasłużyła firma Microsoft, która w trakcie konferencji przedstawiła koncepcję „Fabryka Przyszłości”, zaprezentowane zostało rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 zintegrowane z najnowszymi technologiami jak np. HoloLens. Na tym przykładzie można było zobaczyć jak wyglądać będzie przyszłość produkcji od wiodących ekspertów.
  Konferencja była wyjątkową okazją by zobaczyć, jak branża produkcyjna ocenia i wdraża Przemysł 4.0 oraz okazją do zapoznania się z nowymi technologiami i aplikacjami, które mogą poprawić efektywność w firmie, a także do nawiązania nowych kontaktów z dostawcami i z rówieśnikami z branży.

Właśnie ruszyła nasza nowa strona!

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą nową stroną oraz do sprawdzenia naszej oferty. Specjalnie dla Państwa, nasza nowa witryna została całkowicie odświeżona, teraz można ją z łatwością otwierać na dowolnym urządzeniu. Zachęcamy do śledzenia strony oraz na profile naszych mediów społecznościowych. Wszystkie treści są na bieżąco aktualizowane, aby jak najlepiej przybliżyć Państwu naszą szeroką ofertę, dzięki której stanowimy wsparcie dla Klientów biznesowych oraz by pozostać na bieżąco w świecie nowinek z firmy Microsoft.