BALEX METAL

Branża: Produkcja

Balex Metal - Budujemy Razem

Balex jest jednym z największych producentów materiałów budowlanych ze stali w Polsce. Oferuje kompletne rozwiązania i systemy dla budownictwa mieszkaniowego, budownictwa dla firm i budownictwa rolniczego. Posiada dwie fabryki na terenie Polski oraz kilkadziesiąt oddziałów handlowych. Poza tym posiada oddziały poza terenem Polski.

Dr Gerard Sp. z o.o.

Branża: Produkcja

Podstawą działalności spółki Dr Gerard (do kwietnia 2011 funkcjonującej pod nazwą Lider’S-KG) jest produkcja ciastek oraz wyrobów czekoladowych, których doskonała jakość jest rezultatem połączenia tradycyjnej produkcji “słodkich” produktów z najbardziej zaawansowaną technologią dostępną obecnie na rynku. Firma Dr Gerard jest jednym z największych i najważniejszych producentów wyrobów cukierniczych w Polsce. Siedziba główna firmy znajduje się w Międzyrzecu Podlaskim. Firma posiada 2 zakłady produkcyjne, znajdują się one w Radzyniu Podlaskim i Międzyrzecu Podlaskim.

Saint Gobain Polska Sp. z.o.o.

Branża: Produkcja

Saint-Gobain

Saint Gobain jest jedną ze 100 największych grup przemysłowych świata. Saint Gobain Construction Products jest częścią koncernu Saint Gobain, działającą w sektorze produkty dla budownictwa. Oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju budynków: izolacja termiczna i akustyczna, płyty kartonowo-gipsowe, tynki, systemy wodociagowo-kanalizacyjne z żeliwa sferoidalnego i inne. W tym obszarze jest numerem 1 na świecie i w Europie.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Branża: Edukacja

UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jeden z najlepszych polskich uniwersytetów, od lat znajduje się we wszystkich rankingach sytuując się w ścisłej czołówce najlepszych polskich uczelni wyższych.

Luvena S.A.

Branża: Produkcja

LUVENA

Zakłady Chemiczne Luboń sp. z o.o. powstały w 1914 roku i należą do najstarszych przedsiębiorstw z tej branży działających w Polsce. Obecnie przedsiębiorstwo jest jednym z liderów na rynku nawozów wieloskładnikowych, zajmując drugą pozycję z udziałem 20%. Poza tym segmentem lubońskie zakłady rozwijają dynamiczną działalność również w zakresie wytwarzania impregnatów do drewna oraz specjalistycznych produktów chemicznych dla przemysłu. Zdobywca tytułu najlepiej zinformatyzowanej firmy w branży chemicznej i farmaceutycznej w rankingu tygodnika „TELE INFO” w roku 2006.

MPC – Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Branża: Produkcja

MPC

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów rur wielowarstwowych oraz rur z polietylenu sieciowanego.  Firma została założona w roku 1997 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na elementy do nowoczesnych systemów instalacyjnych.

TASOMIX

Branża: Produkcja

TASOMIX należy do czołówki krajowych producentów pasz. To nowoczesna i w pełni zautomatyzowana wytwórnia pasz i koncentratów dla zwierząt. Wytwórnia powstała w marcu 1991 roku. Od tej chwili następuje też jej dynamiczny rozwój i rosnąca z roku na rok produkcja pasz. W maju 2008 roku otwarto drugi zakład produkcyjny, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala na zaliczenie wytwórni do jednej z najnowocześniejszych w Polsce.

Assel Sp. z o.o.

Branża: Produkcja

ASSEL

Assel jest certyfikowanym dostawcą, oferującym szeroki zakres usług produkcyjnych na zlecenie w zakresie elektroniki i elektromechaniki. W ramach usług organizuje oraz efektywnie zarządza całym łańcuchem dostaw, dokumentacją oraz pełnym cyklem życia produktu.

WAVIN

Branża: Produkcja

WAVIN - Connect to Better

WAVIN Metalplast - Buk Sp. z o.o. to producent systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. Od 1991 r. członek europejskiego koncernu Wavin. Posiada on oddziały w 25 krajach i zatrudnia obecnie około 5500 osób. Jest jednym z największych producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Udziałowcy firmy Wavin to CVC Capital Partners, jedna z wiodących europejskich instytucji inwestycyjnych oraz Zakłady Wodociągowe w holenderskiej prowincji Overijssel.

Steico

Branża: Produkcja

STEICO

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO AG. Produkuje płyty i maty izolacyjne z włókna drzewnego i konopi, płyty pilśniowe twarde i lakierowane oraz belki dwuteowe. Zatrudnia około 940 pracowników. Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponuje największym zapleczem produkcyjnym w swojej branży w Europie.

AJ Fabryka Mebli

Branża: Produkcja

Aj

AJ Fabryka Mebli jest dynamicznym i odnoszącym sukcesy Producentem Oryginalnego Wyposażenia – mebli i ich komponentów. AJ Fabryka Mebli specjalizuje się w produkcji mebli biurowych, które dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów – drewna z polskich lasów oraz wysokiej jakości wykonania. Eksportuje do aż 14 europejskich krajów.

ATA TECHNIK Sp. z o.o. S.K.A.

Branża: Projekty

ATA Technik

Firma z siedzibą w Budzyniu powstała w 1991 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym. Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo skupiało się przede wszystkim na realizacji gazociągów średniego i niskiego ciśnienia oraz stacji redukcyjno-pomiarowych gazu. Dzisiaj firma znacznie rozszerzyła gamę usług i realizuje praktycznie wszystkie typy prac, skupiając się przede wszystkim na budowlanych, wodociągowo - kanalizacyjnych, gazowych czy ciepłowniczych. Firma zatrudnia przy tym doświadczoną, liczącą ponad 200 osób załogę.

Azelis Polska Sp. z o.o.

Branża: Dystrybucja

azelis

Grupa Azelis powstała w 2001 roku w wyniku połączenia Novorchem we Włoszech i Arnaud we Francji. Od tego czasu firma obrała pozytywną strategię pozyskiwania, aby stworzyć wiodącą sieć dystrybucji chemicznej w Europie. Azelis oferuje różnorodne produkty i innowacyjne usługi dla ponad 50 000 klientów.

GEA Refrigeration Technologies

Branża: Produkcja

GEA

Światowy lider w chłodnictwie przemysłowym. Firma zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz utrzymaniem innowacyjnych podzespołów i rozwiązań technologicznych dla klientów, dla których chłodzenie jest istotnym elementem.

Grolman Sp. z o.o.

Branża: Produkcja i dystrybucja

Grolman International Distribution

Grupa Grolman jest międzynarodowa firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją specjalistycznych związków chemicznych dla farb, lakierów, klejów, gumy, tworzyw sztucznych, farmaceutyków, kosmetyków i papieru. W skład grupy wchodzą oddziały zlokalizowane we wszystkich krajach europejskich i zatrudniające wyspecjalizowany personel techniczny oraz pracowników działu obsługi klienta.

WIKA Polska S.A.

Branża: Produkcja

WIKA

WIKA Polska S.A. to obecnie część światowego koncernu będącego liderem w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury - firmy WIKA. WIKA Polska S.A. to kontynuacja 90-letniej tradycji marki KFM, której historia sięga 1916 r.