W dniach 27-29 marca 2019r., w Amsterdamie odbyło się coroczne spotkanie członków DynamicsPact – największego aliansu firm wdrażających systemy ERP Microsoft Dynamics. Konferencja była okazją do omówienia planów i wewnętrznych spraw związanych z DynamicsPact’em. Przedstawiono również obecną sytuację i dokonano oceny możliwych działań. Udział w spotkaniu zapewnił uczestnikom cenną wiedzę oraz motywację do podejmowania dalszych wyzwań systemowych.

Miło nam poinformować, że w trakcie tego wydarzenia, jeden z członków naszego zarządu – Paweł Gabryelczyk został wybrany do nowego Komitetu Zarządzającego DynamicsPact! Jest to wielki sukces, ponieważ do tego grona zaliczyć można tylko cztery osoby z całego świata. Dodatkowo, Paweł Gabryelczyk jest pierwszym przedstawicielem Europy Środkowo-Wschodniej we władzach DynamicsPact.

DynamicsPact to największy na świecie zespół oferujący rozwiązania z rodziny Microsoft Dynamics. Został utworzony w celu rozwoju globalnej sieci ekspertów systemu MS Dynamics AX, współpracujących ze sobą w realizowaniu wysokiej jakości projektów. Odpowiada za ponad 12% wszystkich wdrożeń Dynamics 365 Finance and Operations wykonanych na całym świecie, a oto pełen skład Komitetu Zarządzającego:

 •            Hasses Bergman, Scales (Dania),

•             Ian Herlevsen, Prodware (Francja),

•             Rob Hawley, SIS Global (RPA),

•             Paweł Gabryelczyk, Integris (Polska).