Miło nam poinformować, że wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej, w którym wdrożyliśmy laboratorium dydaktyczne Microsoft Dynamics zajął 4 miejsce w rankingu najlepszych wydziałów ekonomicznych polskich uczelni. Co rok gazeta „Rzeczpospolita” publikuje ranking czołowych uczelni wyższych w Polsce. O tak wysokim miejscu poznańskiej Politechniki zadecydowała m.in. bardzo wysoka ocena za jakość nauczania. W wyposażonych przez Integris laboratoriach corocznie kilkuset studentów ma okazję do zapoznania się z jednym z najnowocześniejszych systemów ERP na świecie Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations oraz Dynamics AX.
Integris już od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania informatyczne przeznaczone m.in. dla szkolnictwa wyższego, a doświadczenie które zdobyliśmy przez lata współpracy z uczelniami wyższymi pozwoliły nam zdefiniować ich najczęstsze potrzeby.
Jeśli Twoja firma posiada Microsoft Dynamics AX lub D365FO i borykasz się z problemami, w których zasadne jest wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki, serdecznie zapraszamy do kontaktu !